Kablosuz ağ sistemleri, acil durumlarda iletişim sağlayan bir sistemin geliştirilmiş versiyonudur. Şu anda sistemin oldukça fazla kullanım alanı oluşmuştur. Kablosuz ağ sistemi maliyeti düşük, alt yapı ve kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan kesintisiz internet hizmeti vermektedir. Kablolu bağlantılar her kullanılacak cihaza göre ayrı kablo kullanılmasını gerektirir fakat birçok cihaza ve geniş bir alana internet hizmeti sağlar.

Kablosuz Ağ – WİFİ

Hotspot Kurulumu

Hotspot kurulumu; halka açık alanlarda, alışveriş merkezleri, restoran ve kafelerde, hastanelerde, otellerde, üniversitelerde kablosuz yerel ağdan internet erişiminin sağlandığı bölgedir. Wifi özelliği olan her cihaz, hotspot hizmet veren yerlerde internet erişimi sağlayabilir. Hotspot sistemde, kişiye özel bir kullanıcı adı ve şifresi belirlenir. Yasa gereği bu bilgiler saklı kalmalıdır. Her işletmenin istediği bilgiler farklılık gösterebilir. Kimi işletmeler yalnızca mail adresini isterken kimileri tc kimlik numarası istemektedir. İşletmeler bu işi ticari olarak da yapabilir. Belirledikleri kullanım ücretleri ile kişinin ön ödeme yapması sonrası kullanıma açılır.

Noktadan Noktaya İletişim

Noktadan noktaya iletişim; yüksek hızlardaki ağ hizmetleridir. Belirlenen veya istenilen noktalarda teknik çalışma ve analizin ardından sistem kurulumu yapılır ve önemli olan yüksek güvenlikli, hızlı ve stabilite olmasıdır.  Veri alış verişi yapacak olan iki noktanın telefon hattı gibi çok seri bir hat üzerinden bağlantı sağlanması, çift yönlü iletişim yapılabilmesini sağlar.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler,

Kamera Sistemleri Akyurt, Kamera Sistemleri Altındağ, Kamera Sistemleri Ankara, Kamera Sistemleri Ayaş, Kamera Sistemleri Bahçelievler, Kamera Sistemleri Bala, Kamera Sistemleri Balgat, Kamera Sistemleri Beypazarı, Kamera Sistemleri Çamlıdere, Kamera Sistemleri Çankaya, Kamera Sistemleri Çubuk, Kamera Sistemleri Çukurambar, Kamera Sistemleri Demetevler, Kamera Sistemleri Elmadağ, Kamera Sistemleri Etlik, Kamera Sistemleri Etimesgut, Kamera Sistemleri Evren,

Kamera Sistemleri Gölbaşı, Kamera Sistemleri Güdül, Kamera Sistemleri Haymana, Kamera Sistemleri Kalecik, Kamera Sistemleri Kazan, Kamera Sistemleri Keçiören, Kamera Sistemleri Kızılcahamam, Kamera Sistemleri Mamak, Kamera Sistemleri Nallıhan, Kamera Sistemleri Polatlı, Kamera Sistemleri Pursaklar, Kamera Sistemleri Sincan, Kamera Sistemleri Şereflikoçhisar, Kamera Sistemleri Yenimahalle,

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?