Personel Devam Kontrol Sistemleri

PDKS Ankara, Personel Devam Kontrol Sistemi Ankara,

PDKS “Personel devam kontrol sistemi” personelin belirlenen kontrol noktalarından giriş çıkışlarının; PDKS cihazları ile zaman damgalı olarak kayıt altına alınması ile başlar. Bu kayıtlar online olarak PKDS programı‘na iletilmesi analiz edilmesi ve analiz sonucunda hazırlanan raporlama; raporların insan kaynakları, finans programlarına aktarılması sürecinin tamamına PDKS sistemi denilmektedir.Personel kaçta işe geliyor, geç kalıyor mu ?Personel kaçta işten çıkıyor, erken çıkışlar oluyor mu ?Personel hangi vardiyada hangi aralıklarla çalışıyor ?Personel kaç saat çalışıyor? Personel ne kadar efektif çalıştığını takip edebiliyor musunuz?Çalışma saatleriniz ve mesaileriniz kanunların dışına çıkıyor mu ?Mesaileri, izinleri, devamsızlıkları takip edebiliyor musunuz? Mesaileri, izinleri, geç kalmaları ve bunların maaşa yansımasını hesaplayabiliyor musunuz? Hesaplarınızı finans, insan kaynaklarına ne kadar sağlıklı aktarabiliyorsunuz? Tüm bu işlemler için ne kadar zaman harcıyorsunuz?

Personel Devam Kontrol Sistem Bileşenleri

PDKS Ankara, Personel Devam Kontrol Sistemi Ankara,
PDKS Cihazları

KAYATEK PDKS programı holdinglerden kobilere kadar binlerce işletme ile çalışmanın tecrübesiyle; uzun yıllarca geliştirmesi devam etmiş sektörün içerik bakımından en gelişmiş programıdır. KAYETEK PDKS programı modüler yapıda hazırlanması sayesinde sektör ve firmalardan gelen özel talepler programın çekirdeğine değilde modül olarak eklenmiştir. Bu sayede Türkiye’nin tartışmasız en geniş kapsamlı, dolayısıyla en fazla ihtiyaca cevap veren yazılımı ortaya çıkmıştır. Modüller sayesinde firmanın isteklerine göre ister basit istenirse de gelişmiş olarak programın kurulumu yada geliştirmesi yapılabilmektedir.
Gelişen yazılım teknolojilerine olabildiğince hızlı bir şekilde adapte ettiğimiz yazılım; çeşitli API’ler ile insan kaynakları, puantaj, finans, oracle, ERP yada CRM gibi programlara kolaylıkla entegre edilip; veri gönderebilir yada veri alabilir durumdadır.


Online olarak internet üzerinden yada kapalı ağ içinde masaüstü yazılım olarak kullanılabilen geniş bir çerçeveye sahiptir.PDKS programımız lokal bilgisayarda ve Web sürümü ile online olarak çalışabilmektedir. Web sürümümüz tamamen bulut tabanlıdır “Cloud “Mobil PDKS.; Android ve IOS uygulamalarımızla PDKS programımız her zaman yanınızda. İş ve çalışma kanunlarına %100 uyumlu ve güncel kanun değişikliklerinin hızlıca uyarlandığı esnek yapı. KAYATEK PDKS programı Microsoft .NET tabanlı geliştirilmiştir.Veri kayıt için Microsoft SQL veri tabanı kullanılmaktadır.Veri tabanı tasarımında bütünüyle ilişkili tablolar ve obje merkezli tasarım yapılmıştır.

Müşteri tarafından kolay yedeklenebilir yapıya sahiptir.Modüler yapısı sayesinde sektöre yada firmaya özel eklenebilir kolay yapı. Tüm modüller tek bir veri tabanı içinde tutulmaktadır.İnternet tabanlı olarak web sürümü aynı anda masaüstü sürümü ile senkronize kullanım. Kapalı network üzerinde online yada offline kullanılabilir. Talebe özel rapor hazırlama Günlük, aylık, yıllık gibi periyotlarla performans raporları. Vardiya, fazla mesai ve normal çalışma süreleri kanunların izin verdiği çerçeve dahilinde uyarı sistemi. Devamsızlık, geç kalma, erkan çıkma gibi alışkanlıkları bulunan sorunlu personelin tespiti.

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?