Telefon Santralleri kurulumu gerçekleştirmeden önce Santralın montajının yapılması planlanan yer ile ilgili ön keşif yapılmalıdır. Telefon santralı, Rutubet, aşırı sıcak ve nem olan,direk Güneş ışığına maruz kalabileceği,yüksek gerilim,manyetik alandan etkilenebileceği alanlara asla kurulumu yapılmamalıdır. Telefon Santralleri kurulumu

Montajlamada dikkat edilmesi gereken hususlar ise;

** Telefon santralı sıcaklık olarak önlemi alınmış serin yerlerde montajı yapılmalıdır.(Sistem odası gibi.)

** Telefon santralı yer zemine montajı yapılacak ise en az 1 metre yükseklikte ve teknik servis elemanın işini rahatlıkla yapabileceği; şekilde sağında,solunda,ön ve arka kısmında boşluklar bırakılmalıdır.

** Telefon santralının Elektrik bağlantısı kontrol edilmeli, topraklama ölcülmeli ve santrale mutlaka akü bağlantısı yapılmalıdır. Merkezi bir UPS devresi üzerinden santralın beslemesi verilmemelidir.

** Dahili ve harici tesisat kabloları santrale direk bağlanmamalı; bir açık Ya da kapalı çatı üzerinde renk kodlaması ve şablonu çıkarılmak sureti ile bağlantılar yapılmalıdır.

** İp tabanlı sistemlerde santrale verilen ip adres bloğunun network içerisinde herhangi bir ekipman tarafından kullanılmaması gerekmektedir.

** Lokal network ortamında ip telefon makinası kullanılması durumunda mümkünse ayrı cat kablolama yapılmalı. Yoğun görüşme trafiğini kaldırabilecek nitelikte bir switchte tüm ip telefon makinaları kabloları birleştirilmelidir.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler,

Kamera Sistemleri Akyurt, Kamera Sistemleri Altındağ, Kamera Sistemleri Ankara, Kamera Sistemleri Ayaş, Kamera Sistemleri Bahçelievler, Kamera Sistemleri Bala, Kamera Sistemleri Balgat, Kamera Sistemleri Beypazarı, Kamera Sistemleri Çamlıdere, Kamera Sistemleri Çankaya, Kamera Sistemleri Çubuk, Kamera Sistemleri Çukurambar, Kamera Sistemleri Demetevler, Kamera Sistemleri Elmadağ, Kamera Sistemleri Etlik, Kamera Sistemleri Etimesgut, Kamera Sistemleri Evren,

Kamera Sistemleri Gölbaşı, Kamera Sistemleri Güdül, Kamera Sistemleri Haymana, Kamera Sistemleri Kalecik, Kamera Sistemleri Kazan, Kamera Sistemleri Keçiören, Kamera Sistemleri Kızılcahamam, Kamera Sistemleri Mamak, Kamera Sistemleri Nallıhan, Kamera Sistemleri Polatlı, Kamera Sistemleri Pursaklar, Kamera Sistemleri Sincan, Kamera Sistemleri Şereflikoçhisar, Kamera Sistemleri Yenimahalle,

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?