Adresli Yangın İhbar Sistemleri

Adresli yangın alarm sistemi, dedektör, switch, buton, siren gibi yangın alarm sistemi elemanlarının adreslenerek yangın alarm paneline tanıtıldığı sistem türüdür. Adresli yangın alarm sistemi, olası bir yangın tehlikesinde hangi noktadaki hangi elemanın alarm verdiğini göstererek. Tehlikenin yerinin tam ve hızlı olarak öğrenilmesine imkan sağlar.

Daha çok büyük fabrika ve tesislerde sıklıkla kullanılan adresli yangın sistemlerinde, konvansiyonel sistemlerin
aksine yangın elemanları panele loop ile bağlanır. Bu loop’un iki ucu yangın alarm paneline bağlanır. Böylece her hangi bir uçta bağlantı kesintisi olsa dahi elemanlar hala panele bağlı kalır.

Adresli yangın ihbar sistemleri performans, yanlış alarmların önlenmesi, düşük kablolama maliyeti; her elemanın ayrı ayrı programlanabilmesi, hızlı yangın noktası tespiti gibi özellikleriyle konvansiyonel yangın alarm sistemlerinden ayrılır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler,

Kamera Sistemleri Akyurt, Kamera Sistemleri Altındağ. Kamera Sistemleri Ankara, Kamera Sistemleri Ayaş, Kamera Sistemleri Bahçelievler, Kamera Sistemleri Bala, Kamera Sistemleri Balgat. Kamera Sistemleri Beypazarı, Kamera Sistemleri Çamlıdere, Kamera Sistemleri Çankaya, Kamera Sistemleri Çubuk. Kamera Sistemleri Çukurambar, Kamera Sistemleri Demetevler, Kamera Sistemleri Elmadağ, Kamera Sistemleri Etlik, Kamera Sistemleri Etimesgut, Kamera Sistemleri Evren,

Kamera Sistemleri Gölbaşı, Kamera Sistemleri Güdül, Kamera Sistemleri Haymana, Kamera Sistemleri Kalecik. Kamera Sistemleri Kazan, Kamera Sistemleri Keçiören, Kamera Sistemleri Kızılcahamam. Kamera Sistemleri Mamak, Kamera Sistemleri Nallıhan, Kamera Sistemleri Polatlı, Kamera Sistemleri Pursaklar. Kamera Sistemleri Sincan, Kamera Sistemleri Şereflikoçhisar, Kamera Sistemleri Yenimahalle,

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?