Uzman personellerimiz ile öncelikle beklentilere bağlı istenilen ölçülerde odamızı oluştururken sistem odasını dış etkenlerden koruyucu ürünler seçilmesine özen göstermekteyiz. Çünkü sistem izleme odası işleminde teknolojik donanıma sahip en değerli alanınız olacaktır. Bu alanlarda en büyük problemler ısı dışında su ve yangın risklerinden oluşmaktadır. Bunlara karşı tüm yapılması planlanan ekipmanlar ve ürünler, bu özelliklere karşı son derece dayanımı yüksek olmalıdır. Firmanızın sağlığı açısından firmamız çalışma anlayışına göre tercih ettiğimiz ürünlerden oluşmaktadır.

Sistem İzleme Odası Kurulumu Ankara, Video İzleme Odası Kurulumu Ankarada, Sistem izleme odası ankara

Olası sıcaklık artışlarında, ısı ve su baskınları gibi önemli faktörlerin detaylarına erişebilmek adına tasarımı ona göre yapılmaktadır.  Server kabinleri, panolar, güç kaynakları, iklimlendirme, izleme sistemleri, yükseltilmiş döşeme, asma tavan, Personel devam kontrol sistemlerinden oluşmaktadır.  Sistem izleme odası yapılırken tüm cihazların aktif bir şekilde gerekli değişiklere müsaade etmesi göz önünde bulundurulması gerektiğini söyleyebiliriz.  İhtiyaç duyulan cihazlara bağlı iklimlendirme ve güç kaynağı ve diğer unsurları ile gereken hacim netleştirilidir. Bu hacmin ileriye dönük ihtiyaçlara da cevap verebilmesi gerektiğini söylemek gerekir. İhtiyaç duyulan cihazlara bağlı iklimlendirme ve güç kaynağı ve diğer unsurları ile gereken hacim netleştirilir. Bu hacmin ileriye dönük ihtiyaçlara da cevap verebilmesi gerektiğini söylemek gerekir.

Sistem İzleme Odası Kurulumu Ankara, Video İzleme Odası Kurulumu Ankarada, Sistem izleme odası ankara

Ayrıca,

Firmamız içerisinde alanında uzman kişilerin çalışması ile beklentinin büyüklüğüne ve küçüklüğüne özgü bir tasarım ile detaylar netleştirilmelidir. Ve Sistem izleme odası tasarımı tüm detayları ile bizlere prototip oluşturularak projelendirilmesi gerekmektedir. Öncelikle planlanması gereken ihtiyaçlar ve geleceğe yönelik beklentiler ve bunlara bağlı şekillenmelidir. Planlanan sistem odasının nerede oluşturulması ve hangi teknik özelliklerde oluşturulması gerekir sorularına cevap vererek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler,

Kamera Sistemleri Akyurt, Kamera Sistemleri Altındağ, Kamera Sistemleri Ankara, Kamera Sistemleri Ayaş, Kamera Sistemleri Bahçelievler, Kamera Sistemleri Bala, Kamera Sistemleri Balgat, Kamera Sistemleri Beypazarı, Kamera Sistemleri Çamlıdere, Kamera Sistemleri Çankaya, Kamera Sistemleri Çubuk, Kamera Sistemleri Çukurambar, Kamera Sistemleri Demetevler, Kamera Sistemleri Elmadağ, Kamera Sistemleri Etlik, Kamera Sistemleri Etimesgut, Kamera Sistemleri Evren,

Kamera Sistemleri Gölbaşı, Kamera Sistemleri Güdül, Kamera Sistemleri Haymana, Kamera Sistemleri Kalecik, Kamera Sistemleri Kazan, Kamera Sistemleri Keçiören, Kamera Sistemleri Kızılcahamam, Kamera Sistemleri Mamak, Kamera Sistemleri Nallıhan, Kamera Sistemleri Polatlı, Kamera Sistemleri Pursaklar, Kamera Sistemleri Sincan, Kamera Sistemleri Şereflikoçhisar, Kamera Sistemleri Yenimahalle,

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?