Elektrik Tesisat Arızaları hiç beklenmedik anda olmakta ve yapmış olduğunuz planları ertelemenize ve/veya iptal etmenize neden olmaktadır. Oluşan Elektrik Tesisat Arızası Bulma, Elektrik Tesisatı Arızası gidermek tehlikeli olduğundan işin erbabına teslim etmek gerekmektedir. Fercem Yapı Dekorasyon olarak kendi bünyemizde, servis talep ettiğinizde, uzman ustalar ile hemen konuta gelir ve elektrik tesisatı arızası için müdahale ve de elektrik kaçağının tespit edilmesi, arızanın tamir edilmesi onarılması gibi hizmeti sorunsuz en hızlı şekilde sunmaktayız.

Elektrik Tesisatı Hizmetlerinde Garantili Parça ve İşçilik
ELEKTRİK TESİSATI DÖŞEME

Modern ve günümüz standartlarına uygun bir tesisat sistemine sahip olmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçerek Elektrik Tesisatı Döşeme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

KAÇAK TESPİTİ

Evinizde yada ofisinizde bir sebepten ötürü elektrik kaçağı mevcut ise dikkat etmeniz ve hemen bu kaçağı tespit ederek müdahale etmeniz gerekmektedir. Bizler bu tespit, müdahale işini sizler için hızlı bir şekilde halledebiliriz.

CİHAZLA ELEKTRİK KAÇAĞI TESPİTİ

Günümüz teknolojisini barındıran elektrik kaçağı cihazlarımız sayesinde artık evinizde veya işyerinizde bulunan elektrik kaçağını kolay ve hızlı bir şekilde tespit etmekteyiz.

BİNADA ELEKTRİK KAÇAĞI TESPİTİ

Oturduğunuz binada elektrik kaçağı var ise bunu en hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit ederek anında müdahalede bulunabiliriz.

PRİZ ARIZASI

Özellikle sık kullandığımız prizler zamanla deforme olmaktadır. Prize takdığımız fiş sallanma yapıyor ise veya cızırtılı ses çıkarıyor ise prizi kullanmamanızı öneririz. Elektrik arızaları hem sağlık açısından hem de yangın çıkarabilme ihtimali olduğundan sorunu gördüğünüz ve/veya anladığınız anda Fercem Yapı Dekorasyon olarak bize ulaşmanız yeterlidir.

KABLO ARIZASI

Herhangi bir kablonuzda oluşabilecek arızalarda bize danışarak profesyonel ve hızlı bir hizmet alabilir ve sonucunda kablonuzun arızasını giderebilirsiniz.

DUY ARIZASI

Avize , Ampul, Florasan gibi aydınlatma için kullanılan araçların elektrik akımı ile birleştiği noktada meydana gelen arızalardır. Bu arızalar genelde duyun değiştirilmesi ile giderilir.

VOLTAJ ARIZASI

Elektrik hattında oluşan aşırı yüklenme nedenli güç kaybı olarak da bilinen dalgalanmalar voltaj düzeylerindeki anlık düşüşlerdir. Bu durumlar elektronik cihazlara hasar vereceğinden elektrik hattını kontrolünü yaptırmanızı öneririz.

GERİLİM ARIZASI

Elektrik tesisatınızda bulunan mevcut gerilimde bir arıza meydana gelmesi durumunda sizlere destekte bulunarak olumsuz sonuçlar almanızı engellemekteyiz.

ŞEBEKE ARIZASI

Elektrik santrallerinde üretilen enerji, santrallere, konut/binalara ve tesislere dağıtım ve iletim hatlarından geçerek ulaşır ve aradaki iletim elektrik telleri yardımıyla yapıldığı için, arızaların önüne geçmek tamamen mümkün değildir. Böyle durumlar yaşadığınızda 186 “Elektrik Arıza” hattınızı arayabilirsiniz.

KAPI ZİLİ ARIZASI

Kapı zilinin sesi eğer uğultu ise, düğme temas konumunda sıkışmış olabilir. Bu çok uzun süre devam ederse, elektromıknatıs yanar ve düğme çalışmaz

OTOMATİK SENSÖRLÜ AYDINLATMA ARIZASI

Apartmanınızın aydınlatma görevini üstlenen otomatik sensörler her daim arızalanmaya yatkın cihazlardır. Bundan dolayı bozulan otomatik sensörlerin değişimi veya onarımında bizleri tercih etmeniz sizleri olumlu etkileyecektir.

TOPRAKLAMA

Topraklama sistemi, elektrikle çalışan aletlerin olası bir elektrik kaçağı tehlikesine karşı alınan önlemli bir önlemdir. Olası kaçak elektriğin bir iletken sayesinde toprağa verilmesini sağlayan basit ve önemli bir sistemdir.

ELEKTRİK TESİSAT USTASI

KAYATEK Teknoloji kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve elektrik tesisatı arızasına müdahale eder.

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?