Kablosuz Radyo Link Sistemleri Noktadan Noktaya Güvenli Kablosuz Veri, Görüntü ve Ses Aktarımı Gerçekleştiren Kapalı Devre Network – Ağ İletişim Sistemlerdir

VERİ – GÖRÜNTÜ – SES VE IP KAMERA SİSTEMLERİ

Veri, Görüntü ve Ses, IP kamera sistemleri,  gibi multimedya uygulamalarında iletişim güvenliği ve hızı sağlamak amacı ile yüksek frekanslar tercih edilerek 5Ghz ve üzeri frekanslar da kesilme ve gürültü ile karşılaşma olasılığı azaldığı için 10Mbit ile 100Mbit arası kablosuz veri transferleri güvenle kesintisiz şekilde sağlanabilmektedir.

RADİO-LİNK KABLOSUZ AKTARIM AVANTAJLARI

Kablosuz Veri Aktarımı uygulamalarında maliyet düşürücü, kablolama zahmeti veya imkânsızlığından kurtarıcı, Sektör ve ihtiyaç bağımsız olarak uzak birimler ve yerleşkeler arası noktadan noktaya iletişim sağlanır. Ayrıca kapsama alanı geniş ve ya çok noktalı çözümleri içeren; kurulum ve devreye alma kolaylık ve hızı ile birlikte kurulum sonrası yönetim ve arıza durumlarında sunduğu müdahele hız ve kolaylıklarla göz dolduran iletişim sistemleridir.

İNTERNET ALT YAPILARI VE MÜHENDİSLİK

Kablosuz Radyo Link veri iletimi ciddi mühendislik hesaplamaları gerektiren bir iştir. Planlı ve yapılan güvenli ve robost kurulumlar Yeni kullanıcı dağıtım noktalarına veya yeni atlama noktalarına günlük zaman dilimi içerisinde yüksek hız network bağlantısı ile birlikte internete iletişimi imkânı kolaylığı sunar. Bu nedenle kablosuz veri transferi işinde uzman bir ekip ile çalışmak büyük önem arz eder.